Aktualności

Nasza szkoła po raz drugi bierze udział w ogólnopolskiej akcji UNICEF, w której zbieramy fundusze, aby pomóc dzieciom w Syrii. Jej celem jest przede wszystkim pokazanie naszym uczniom, jak wojna wpływa na życie dziecka. Ponadto, chcemy uwrażliwić dzieci i młodzież na potrzeby drugiego człowieka. Zebrane fundusze przeznaczone będą na zapewnienie ciepłych ubrań i koców dla dzieci z Syrii.


W ramach tegorocznej akcji uczniowie będą przygotowywać poduszeczki według indywidualnego projektu. Mile widziane jest także wsparcie ze strony Rodziców. Po zakończeniu pracy, w szkole odbędzie się wystawa. Na ten dzień dzieci zaproszą do szkoły Rodziców, Dziadków, Opiekunów i społeczność lokalną. Każdy będzie mógł wybrać poduszeczkę, wspomóż w ten sposób naszą akcję, przekazując na ten cel dowolną darowiznę.

Poprzez udział w akcji UNICEF, chcemy uświadomić dzieciom i młodzieży, że pomaganie może być przyjemne i wiązać się z pozytywnymi emocjami, a ponadto, że dzięki ich zaangażowaniu pomożemy dzieciom w Syrii przetrwać zimę.

Zachęcamy do udziału i gorąco liczymy na Państwa dobre serca.