Aktualności

23 listopada uczniowie z klas 1 - 3 wzięli udział w pięknej uroczystości, zatytułowanej „Wspomnień czar…” cz.2.
W spotkaniu uczestniczyły Panie, które w budynku naszej szkoły rozpoczynały edukację: P. Bronisława Wójcik (była nauczycielka j. polskiego), P. Halina Knapik (nauczycielka bibliotekarka), P. Dorota Cichoń (wychowawca świetlicy szkolnej)  i P.Maria Skowrońska (nauczycielka kształcenia zintegrowanego). Panie interesująco opowiadały o tym,  jak wyglądała szkoła dawniej, co działo się na przerwach, w co dzieci lubiły się bawić, jakie książki czytały i jak one wyglądały. Mówiły również o przyjaźniach, które narodziły się 50 lat temu i trwają do dnia dzisiejszego. Wypowiedzi gości były przeplatane wesołymi piosenkami, krótkimi scenkami oraz wierszami w wykonaniu klasy 2 i 1a. Uroczystość przygotowały panie: Jadwiga Zub i Anna Zielińska.