Aktualności

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.

9 listopada 2017 roku na boisku Orlik w Chrzanowie odbył się powiatowy turniej piłki nożnej chłopców do lat 12

tymbark911 1

w ramach ogólnopolskiej imprezy piłkarskiej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, organizowanej corocznie przez Polski Związek Piłki Nożnej. Wzięli w nim udział młodzi zawodnicy reprezentujący cztery gminy — Alwernia(SP Alwernia), Chrzanów(SP 10 Chrzanów), Libiąż(Górnik Libiąż) i Trzebinia(SP 4 Trzebinia). Nasi uczniowie przegrali z bardziej doświadczonymi i starszymi zawodnikami Górnika Libiąż i SP 10 w Chrzanowie. W meczu o 3 miejsce zremisowali( 2:2) z SP 4 w Trzebini. Niestety remis nie wystarczył do zajęcia 3 miejsca. Zawodnicy Trzebini zdobyli jednego gola więcej w całym turnieju. Cała drużyna spisała się rewelacyjnie. Do finału wojewódzkiego awansowali uczniowie SP 10 w Chrzanowie.
Reprezentacja SP Alwernia:
Jan Kopeć, Michał Maślanka, Emilian Pyrka, Igor Siemek, Adam Siemek, Marcel Święszek, Krystian Wojewoda, Antoni Woszczyna.
Gratulujemy sportowej postawy i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekun: Jacek Zmarzły

tymbark911 3

tymbark911 2

tymbark911 1