9 lutego w hali sportowej przy SP Alwernia odbył się gminny etap Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej. Organizatorami  zawodów byli Dyrektor i nauczyciele wychowania fizycznego  SP Alwernia (Jacek Zmarzły, Dariusz Szpila i Piotr Krzysztoforski).  Pan Dyrektor Paweł Kozikowski przywitał wszystkich gości i rozpoczął zawody.
Do rywalizacji w kategorii dziewcząt przystąpiły trzy drużyny: SP Alwernia, SP Kwaczała i SP Brodła.
W grupie chłopców zagrały: SP Grojec, SP Alwernia, SP Kwaczała i SP Brodła.
Nie obyło się bez emocji w finale dziewcząt, który  rozstrzygnął dopiero tie-break. W kategorii chłopców bezkonkurencyjni okazali się uczniowie SP Kwaczała.

Zabawa karnawałowa dla dzieci z klas 1-3 Szkoły Podstawowej odbędzie się w dniu 3 lutego 2018r. (sobota) w godzinach 9:00 - 12:00,

ZAPRASZAMY!!!

Szanowni Państwo!

Wzorem lat ubiegłych uprzejmie Państwa prosimy o przekazanie 1% odpisu podatku na rzecz naszej szkoły, abyśmy mogli spełnić marzenia uczniów i zakupić dla nich szafki do szatni. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które w minionym roku wsparły finansowo naszą szkołę. Dzięki wpłatom możliwy był zakup szafek dla najstarszych uczniów. W tym roku planujemy kontynuować tę akcję.

W odpowiednich rubrykach PIT wpiszcie Państwo numer KRS 0000052078  oraz w rubryce cel szczegółowy: „dla Szkoły Podstawowej w Alwerni”